Tu zacznij

Hej! Cieszę się, że tutaj jesteś.

Jestem Aneta, mama dwójki.

Chcę się z Wami podzielić moją pasją do kreatywnych zabaw dla najmłodszych. Stworzyłam niniejszą stronę „ZABAWY DZIECI”, gdzie znajdziesz zupełnie darmowe pomysły na różnorodne aktywności, prace plastyczne i karty pracy przydatne w przedszkolu, wczesnej edukacji, w świetlicy, jak i w domu.

Mogłam zostać nauczycielem, zdecydowałam się zostać hutniczką i w tym świecie działam od ponad 17 lat. Od tylu też lat działam jako twórca internetowy. Od niedawna można mnie czasem spotkać wśród mojej lokalnej społeczności jako organizator warsztatów dla dzieci, jak i jako prelegent na babskich spotkaniach. Czasem zapraszana jestem i do telewizji. Jednak głównie spotkasz mnie tu i na towarzyszących tej stronie kanałach social media.

Niezależnie od tego czy jesteś rodzicem, nauczycielem z przedszkola, nauczycielem plastyki, techniki, działasz z dziećmi w świetlicy, mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirujące pomysły i przydatne materiały.

A tymczasem zapraszam Cię do zapisania się do newslettera, bym mogła czasem podesłać Ci ciekawe materiały pobudzające kreatywność dziecka i czasem napisać co u mnie słychać.

Jeśli masz ciekawy pomysł na wspólne razem działania, odezwij się na emaila, każdą współpracę rozpatrzę.

 

Newsletter

Please wait...

Udało się, a teraz zajrzyj na do swojej skrzynki, by odebrać ode mnie emaila.

Zapisując się do newsletter’a jednocześnie akceptujesz obowiązującą Politykę prywatności

Baw się dobrze!

 

Poniżej zobaczysz kilka grafik, które przedstawiają moją osobę:

Aneta Jokisz zabawydzieci.pl

Aneta Jokisz animatorka - warsztaty dla dzieci Ogród Śniadaniowy

Aneta Jokisz występ w telewizji zabawydzieci.pl

Aneta Jokisz prelegentka Kino dla KobietAneta Jokisz inne działania