choinka do wydruku i wyklejania

Choinka do wydruku i wyklejania – kontur choinki

do druku zrób to sam

Choinka do wydruku i wyklejania. Jak święta to i musi być choinka. Wykonałam więc kontur choinki – plik można pobrać poniżej, wydrukować, wykleić, pokolorować na dowolny sposób. 

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta 🙂

 

choinka do wydruku i wyklejania

Choinka do wydruku i wyklejania dla dzieci

 

Bardzo lubię, gdy dzieci aktywnie spędzają czas na dworze, ale jeszcze bardziej lubię, gdy mają coś kreatywnego do zrobienia. Widzę jak przy tym im się buźki uśmiechają (to cieszy), stąd pomysł na mój blog z pomysłami na zabawy dla dzieci. Kreatywność naszych dzieci również przyczyniła się do powstania tego bloga.

Święta to czas przygotowań, a jak przygotować dziecko na święta? A jest wiele na to sposobów, jednym z nich jest wykonanie wspólnie z dzieckiem ozdób świątecznych. Kolorowanki czy wyklejanki z tematyką świąt to również bardzo prosty sposób, by zaznajomić dziecko, tym co nadchodzi 🙂

 

Plik z choinką możesz pobrać tutaj – pobierz

można ją wydrukować na białym papierze, jak i kolorowym

 

choinka do wydruku i wyklejania

 

 * * *

Jeśli szukasz świątecznych inspiracji zajrzyj tutaj

* * *

Na blogu tym znajdziesz również opowiadania do odsłuchania, a także inspiracje do kreatywnych zabaw z dziećmi, do których serdecznie zapraszamy. W każdą pierwszą sobotę miesiąca zajrzyj do zakładki “Dzieci w sieci” poruszam również ważne tematy o dzieciach.

Bądź z nami.

znajdziesz nas jeszcze tutaj

Facebook   |  Instagram  |  You Tube

oraz na naszym drugim blogu  www.naszadrogado.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *