jak zrobić zakładkę do książek dla dzieci

Jak zrobić zakładkę do książek dla dzieci

zrób to sam

Jak zrobić zakładkę do książek dla dzieci? Nasi chłopcy bardzo lubią czytać książki. Fakt, że jeszcze nie robią to dobrze, ale z książkami są bardzo zaprzyjaźnieni. Przy grubszych książkach czasem zapomina się, gdzie się zakończyło czytanie, więc pomocna jest przy tym zakładka. Warto pokazać dziecku, jak można zaznaczać sobie miejsce, gdzie ostatnio skończyło się czytać.

 

Jak zrobić zakładkę do książek dla dzieci?

 

Do wykonania super prostej zakładki do książki zainspirowała nas książka „Superbohaterki” otrzymanej od Wydawnictwa HarperKids. Oczywiście nie musisz robić zakładki w formie spidergłowy, a możesz tutaj użyć swojej wyobraźni i wykonać inne dzieła. Na pewno wyjdą super!

 

jak zrobić zakładkę do książek dla dzieci

 

Zakładki do książek są bardzo pomocne dla dzieci. Oprócz zaznaczania miejsca, gdzie zakończono czytanie, można zaznaczać nią wers, który jest właśnie czytany. Oczywiście tedy, gdy już dziecko umie samo czytać.

Zobacz tutorial jak zrobić krok po kroku zakładkę do książki dla dzieci. W filmie możesz zobaczyć fragmenty książek „Superbohaterki” od HarperKids.

 

⇓⇓⇓ KLIK W FILM⇓⇓⇓

 

Na blogu tym znajdziesz opowiadania do odsłuchania, a także inspiracje do kreatywnych zabaw z dziećmi, do których serdecznie zapraszamy.

W pierwszą sobotę każdego miesiąca zamieszczam w zakładce Dzieci w sieci ważne tematy dotyczące również dzieci. 

Bądźcie z nami.

znajdziesz nas jeszcze tutaj

Facebook   |  Instagram  |  You Tube

oraz na naszym drugim blogu  www.naszadrogado.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *