Moja pierwsza biblioteczka. Muminki

Moja pierwsza biblioteczka

polecane książki

Moja pierwsza biblioteczka. Pamiętacie swoją pierwszą biblioteczkę? Ja niestety nie, ale pamiętam jak już trochę byłam większa, że chciałam mieć duży regał pełen książek. Od Wydawnictwa HarperKids otrzymałam zestaw czterech ładnie zapakowanych książeczek do recenzji, pt. „Muminki. Bardzo ważne sprawy. Moja pierwsza biblioteczka.” Zestaw dla maluszków zachęcający do stworzenia własnej biblioteczki.

„Muminki. Bardzo ważne sprawy. Moja pierwsza biblioteczka.” Moja opinia

Muminki. Bardzo ważne sprawy. Moja pierwsza biblioteczka

 

„Pory roku”, „Emocje”, „Rodzina i przyjaciele” oraz „Kolory” to nazwy książeczek wchodzących w skład zestawu. Krótkie, kolorowe książeczki, o grubych stronach, dla dzieci w wieku 3+, do poczytania dzieciom przez dorosłych.

 

Muminki. Bardzo ważne sprawy. Moja pierwsza biblioteczka

 

Ogólnie lubię bajkę Muminki, ale zawsze miałam dziwne uczucia do Małej Mi i Buki. Buka nie występuje w książeczkach.  Mam mieszane uczucia co do tych książeczek, gdyż nie do końca podoba mi się ich kolorystyka. Jako osoba, co często pracuje przy tworzeniu grafik, aż razi mnie jak niektóre kolory są ze sobą połączone. Czasami napisy są o dziwnym kolorze, niepasujące do tła, przez co są niewyraźne. Na szczęście ten zabieg zastosowano jedynie na pojedynczych stronach. Książeczka z emocjami również do mnie nie przemawia, zwłaszcza, że muminki w większości mają podobny wyraz twarzy, choć opis emocji jest różny. Ciężko mi ocenić te książeczki. Jakość tych książeczek wygląda na bardzo dobrą, natomiast grafikę można było jeszcze dopracować.

 

Może to Cię jeszcze zainteresuje?

eksperymenty z cytryną dla dzieci

Na blogu tym znajdziesz również opowiadania do odsłuchania, a także inspiracje do kreatywnych zabaw z dziećmi, do których serdecznie zapraszamy.

Bądźcie z nami.

Facebook   |  Instagram  |  You Tube | Tik Tok | Podcasty

oraz na naszym drugim blogu  www.naszadrogado.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *