Świerszczyk Reporter Krzyżówki i Łamigłówki Labirynty

Świerszczyk. Reporter. Krzyżówki i Łamigłówki. Labirynty

polecane polecane książki

Świerszczyk, Reporter, Krzyżówki i Łamigłówki, Labirynty – w nasze ręce trafiły do recenzji kolejne magazyny z serii „Świerszczyk”.

Świerszczyk – magazyn dla dzieci

Świerszczyk Reporter Krzyżówki i Łamigłówki Labirynty

Jakiś czas temu pisałam o magazynie „Świerszczyk” i innych wydaniach specjalnych tego magazynu (o tutaj). Zdania nie zmienię, są to bardzo dobrze przygotowane materiały dla dzieci, edukacyjne, rozrywkowe, …

 

Świerszczyk Reporter

Świerszczyk Reporter magazyn wydanie specjalne dla dzieci

„Świerszczyk Reporter” wydanie specjalne, tym razem trafiło do nas wydania o pandzie i psach. W każdym tego typu wydaniu można dowiedzieć się o danym gatunku zwierząt lub podobnym. Oprócz wiedzy, pięknych i ciekawych zdjęć, dzieci znajdą tam również aktywności, które rozwijają zdolności, ćwiczą uwagę i koncentrację. 

 

Świerszczyk Krzyżówki i łamigłówki

Świerszczyk Krzyżówki i łamigłówki dla dzieci

I również te wydania „Świerszczyk Krzyżówki i Łamigłówki” nadal są tak fajnie przygotowane, że sama z chęcią bym te zadania rozwiązywała. 

 

Świerszczyk Labirynty

Świerszczyk Labirynty dla dzieci

 

„Świerszczyk Labirynty” to dla mnie zupełna nowość. Magazyn pełen, jak nazwa wskazuje, labiryntów. Dziecko będzie mogło tutaj uczyć się cierpliwości, sprytu, spostrzegawczości, jak również ćwiczyć rączkę.

*  *  *

Tak jak wspominałam już ostatnio, trudno będzie zachęcić magazynami papierowymi dzieci, które mocno siedzą w cyfryzacji. Myślę jednak, że z pomocą rodziców, warto jednak sięgnąć po taką formę rozrywki. Zwłaszcza, że rozrywka ta jest połączona z edukacją.

 

Na blogu tym znajdziesz również opowiadania do odsłuchania, a także inspiracje do kreatywnych zabaw z dziećmi, do których serdecznie zapraszamy.

Bądźcie z nami.

Facebook   |  Instagram  |  You Tube | Tik Tok | Podcasty

oraz na naszym drugim blogu  www.naszadrogado.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *